Fiat 125p do ślubu

+48 601 739 700
karol@fiatemdoslubu.com

Fiat 125p do ślubu - Oferta

Oferta
Przeżycie niesamowitej motoryzacyjnej przygody w dniu Waszego ślubu, powrót do szalonych lat 60 i 70 w towarzystwie legendarnego króla polskich szos – klasycznego, „dużego” Fiata.

Auto
Rocznik 1974, od nowości w rodzinie. Wyprodukowany przed 1975r. kiedy zaszły duże zmiany i Polski Fiat zamienił stylizowany włoski chrom i metal na szary PRL-owski plastik. W 2011r. kompletnie odbudowany przy użyciu nowych części. Przemalowany lakierem z epoki, z palety Jaguara (1963 METALLIC BLUE). Wewnątrz miękka i pachnąca skórzana tapicerka inspirowana limuzynami z tamtych lat. Auto bezawaryjne i pachnące nowością. Łączy klimat lat 60 z czystością i świeżością nowego samochodu. Oryginalny silnik 1300, który został dodatkowo pochromowany, zapewni klasyczny dźwięk i zapach starych samochodów.

Formalności
Koszt 149zł/godz.
W tej kwocie zawiera się wywarcie nieziemskiego wrażenia na gościach i wszystkich innych widzących auto, przybranie auta kwiatami, benzyna i elegancki kierowca. Przy zamówieniu na minimum 1 miesiąc wcześniej - tablice rejestracyjne z imionami Nowożeńców gratis. Rejon działania na mapce poniżej.

Fiat 125p do ślubu mapa
Na specjalne zamówienie i za dodatkową opłatą obsługa dalszych rejonów Polski.

Tagi: oferta, cennik, samochód, fiat 125p, do ślubu, wynajem, warszawa.
Wszelkie prawa zastrzeżone © FiatemDoSlubu.com
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu